ECCO® APAVI BĒRNIEM
Preču grozs LV/RU

Pirkuma noteikumi

Šie noteikumi ir pamats preču iegādei mūsu online veikalā. Šo veikalu vada uzņēmums SIA “Monobrand”, reģistrācijas numurs: 40103354432, PVN maksātāja numurs: LV40103354432.

Lūdzu, izlasiet šos noteikumus pirms pasūtījuma noformēšanas.

Mēs cenšamies apstrādāt visus pasūtījumus pēc iespējas ātrāk, taču mums ir tiesības ierobežot, atteikt vai anulēt pasūtījumus, kā arī atteikt pieeju mājaslapai.

Mums ir tiesības mainīt šos noteikumus jebkurā laikā, taču uz jau pasūtītajām precēm attiecas tie noteikumi, kas bijuši spēkā pasūtījuma noformēšanas brīdī. Ja Jums ir jautājumi vai komentāri, rakstiet mums: comfy@comfy.lv.

Cenu veidošanās
Preču cenas un pieejamība var tikt mainīta bez iepriekšējā brīdinājuma. Visas cenas norādītas EUR, iekļaujot PVN, taču neiekļaujot piegādes izmaksas.

Kā tieši Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts
Pēc tam kad esat veikuši pasūtījumu, mēs nosūtīsim uz Jūsu elektronisko adresi paziņojumu. Šis paziņojums ir Jūsu pasūtījuma apstiprinājums. Ja pēc tam, kad būsim apstiprinājuši pasūtījumu, radīsies neparedzēti apstākļi, kā rezultātā nevarēsim pasūtījumu izpildīt, mēs sazināsimies ar Jums elektroniski vai pa telefonu.

Esamība
Parasti visi ECCO apavi, kas piedāvāti mūsu veikalā, atrodas noliktavā un ir pieejami pirkšanai. Tomēr Jūsu pirkšanas piedāvājumu nevar uzskatīt par preču piegādes garantiju. Ja mēs nespējam piegādāt preci, mēs paziņosim Jums par to pēc iespējas ātrāk. Pievērsiet uzmanību, ka piegādes termiņi ir aptuveni, nevis garantēti.

Pasūtījuma anulēšana
Mums ir tiesības anulēt pasūtījumu, ja:

  • dotā prece nav pieejama noliktavā,
  • mēs nevaram saņemt apmaksu,
  • mēs nepiegādājam apavus Jūsu reģionā,
  • tika atklāta kļūda preces aprakstā.

Satura precizitāte
Mēs daudz strādājam pie tā, lai informācija par produktu būtu patiesa, bet krāsas attēlos pēc iespējas atbilstu īstenībai. Tomēr krāsas, ko redzēsiet, var mainīties atkarībā no Jūsu monitora kvalitātes un veida. Mēs nevaram garantēt, ka Jūsu displejs precīzi atspoguļos produkta krāsu.

Cenu salīdzināšana
Dažiem apavu modeļiem mēs salīdzinam cenas ar citiem interneta veikaliem. Šī informācija netiek atjaunināta nepārtraukti un negarantē, ka šajā brīdī šos apavus var nopirkt citā interneta veikalā par norādīto cenu. Līdz ar to mēs nenesam atbildību par jebkādiem zaudējumiem, kas var rasties pircējiem gadījumā, ja citā veikalā noteiktajam modelim tiek piemērotas atlaides.