ECCO® APAVI BĒRNIEM
Preču grozs LV/RU

Tehnoloģijas

ECCO nodrošina lielisku apavu kvalitāti, ilgizturību, atbalstu un elastību. Modernas ražošanas tehnoloģijas un nepārtraukti zinātniskie pētījumi materiālzinātnes jomā ļauj sasniegt augstus rezultātus.

Vieglums Vieglu materiālu izvēle ir primāra ECCO. Masas samazinājums nodrošina papildu komfortu un vieglumu kājām.

Nodilumizturība ECCO zole ir veidota no nodilumizturīga poliuretāna vai gumijas, tā ir ļoti izturīga un elastīga.

Amortizācija Papēža konstrukcija ir balstīta uz Dynamic Energy Concept tehnoloģiju, kas garantē amortizējošu efektu, mazinot iedarbību uz papēžiem, ceļiem un muguru skriešanas vai lēkšanas laikā.

Elastīgums un mīkstums Lai mazuļa kājas attīstītos dabiski no papēža līdz par purngalam, ECCO apavi ir ražoti no mīkstiem un elastīgiem materiāliem.

Termo odere Ekstremāli apstākļi prasa ekstremālus risinājumus. ECCO ir izstrādāti, lai kājas vienmēr atrastos siltumā un sausumā.

Ūdensnecaurlaidība ECCO ir pasaules līderis apavu ražošanā. ECCO apavi garantēti uztur kājas sausas jebkuros laika apstākļos. ECCO izmanto tikai GORE-TEX®GORE-TEX®Īpašs ūdensnecaurlaidīgs materiāls (klimatiskā membrāna), kas izvietots starp oderi un apavu virspusi. GORE-TEX® nelaiž mitrumu zābaka iekšpusē savas izbūves dēļ – membrānas poras ir 20 000 reizes mazākas par ūdens lāsi un tai pašā laikā 700 reizes lielākas par tvaika molekulu, kā dēļ izgarojumi tiek izvadīti no apaviem, kas ļauj kājai “elpot” un palikt sausai. GORE-TEX® materiāls apavos nodrošina labu gaisa cirkulāciju un iekšēju mikroklimatu. GORE-TEX® nav siltuma izolators. membrānas, kas ļauj kājām elpot, paliekot sausām. Sviedri un kondensāts tiek transportēts caur membrānu, kas nelaiž mitrumu no ārpuses.