ECCO® APAVI BĒRNIEM
Preču grozs LV/RU

Apavu kopšana

ECCO apavus izvēlieties pareizi pēc izmēra. Velkot kājās vai novelkot tos, atslābiniet apavu saites vai siksniņu, attaisiet rāvējslēdzēju, piesardzīgi apejieties ar apavu dekoratīvo furnitūru. Apavu uzvilkšanai izmantojiet apavu lāpstiņu. Nevalkājiet slapjus vai mitrus apavus – tas var izraisīt formas un materiāla deformāciju. ECCO apavi jāžāvē istabas temperatūrā, iepriekš piebāžot tos ar papīru vai izmantojot speciālus apavu spraišļus.

Izvairieties no sārmu, skābju, aktīvu šķīdinātāju un pretapledojumu reaģentu iedarbības uz apaviem, nepieļaujiet pārmērīgas mehāniskas slodzes. Jauni apavi jāpiesūcina ar speciāliem līdzekļiem un jāuzspodrina uzreiz pēc pirkšanas. ECCO apavi jātīra atbilstoši to nosmērēšanās pakāpei, taču vismaz reizi nedēļā. Neļaujiet netīrumiem iesūkties ādā.

ECCO apavi nav jāmazgā un stipri jāberzē, jo šādi var sabojāt ārējās šķiedras un apavi zaudēs savu sākotnējo izskatu. Apavus ir aizliegts mazgāt veļas mazgājamā mašīnā. Lai notīrītu nubuka ādas vai zamšādas apavus, sausus netīrumus uzmanīgi notīra ar speciālu suku. Eļļas traipus nepieciešams tīrīt ar speciālu traipu tīrāmo līdzekli nubuka vai zamšādai. Pēc kopšanas līdzekļa uzklāšanas neaizmirstiet gludu ādu nopulēt ar suku vai salveti, bet zamšādu uzbužināt ar gumijas suku. Ja apavi tiek pakļauti biežai lietus vai sniega iedarbībai, pirms lietošanas tie jāapstrādā ar ūdens atgrūdošiem līdzekļiem.

Modeļiem ar GORE-TEX®GORE-TEX®Īpašs ūdensnecaurlaidīgs materiāls (klimatiskā membrāna), kas izvietots starp oderi un apavu virspusi. GORE-TEX® nelaiž mitrumu zābaka iekšpusē savas izbūves dēļ – membrānas poras ir 20 000 reizes mazākas par ūdens lāsi un tai pašā laikā 700 reizes lielākas par tvaika molekulu, kā dēļ izgarojumi tiek izvadīti no apaviem, kas ļauj kājai “elpot” un palikt sausai. GORE-TEX® materiāls apavos nodrošina labu gaisa cirkulāciju un iekšēju mikroklimatu. GORE-TEX® nav siltuma izolators. izmantojiet līdzekļus, ko rekomendē apavu ar GORE-TEX®GORE-TEX®Īpašs ūdensnecaurlaidīgs materiāls (klimatiskā membrāna), kas izvietots starp oderi un apavu virspusi. GORE-TEX® nelaiž mitrumu zābaka iekšpusē savas izbūves dēļ – membrānas poras ir 20 000 reizes mazākas par ūdens lāsi un tai pašā laikā 700 reizes lielākas par tvaika molekulu, kā dēļ izgarojumi tiek izvadīti no apaviem, kas ļauj kājai “elpot” un palikt sausai. GORE-TEX® materiāls apavos nodrošina labu gaisa cirkulāciju un iekšēju mikroklimatu. GORE-TEX® nav siltuma izolators. kopšanai. Šādos ECCO apavos ir ieteicams valkāt zeķu izstrādājumus ar augstu sintētisku materiālu saturu (30–50%). Laiku pa laikam ļaujiet apaviem „atpūsties”. Lai saglabātu to formu, izmantojiet speciālas veidoles.