ECCO® APAVI BĒRNIEM
Preču grozs LV/RU
AttēlsVideo 360°
ECCO SHAY
PārskatsAprakstsAtsauksmes(2)
ECCO SHAY
Ērti ikdienas ECCO apavi bez aizdares ar smalkas ādas virsu.
Brends / Kods:ECCO® / 730633-02602
Gadalaiks:Pavasaris / rudens Pavasaris / rudens
Augša:NubukNubukĀda, kuras virsējā kārtā ir noslīpēta ar smalkgraudainiem abrazīviem, kas piešķir virsmai īpašu, viegli grumbuļainu ārieni. Apavi, kas izgatavoti no nubuka ādas, ir ārēji pievilcīgi. Tomēr nubuka ādai nepieciešama rūpīgāka kopšana ar speciāliem līdzekļiem, lai apavi saglabātu savu ārieni.
Odere:Tekstils
Zole:PoliuretānsPoliuretānsNodilumizturīgs, viegls, lokans, mīksts materiāls, ko galvenokārt izmanto zoļu izgatavošanai. Zole no poliuretāna tiek piestiprināta zābaka augšai ar vulkanizācijas metodi.
Cena:62,82 € (69,80 €)
Izmērs: 
Izvēlētais apavu modelis un piedāvātie izmēri ir mūsu veikala noliktavā. Sīkāk...Mūsu interneta veikals atspoguļo noliktavas preču klāstu, kas nozīmē, ka visas preces, kas pieejamas mūsu interneta veikalā, vienmēr ir pieejamas arī noliktavā Rīgā. Kad apavi ir rezervēti, tie uzreiz pazūd no piedāvājuma interneta veikalā.
Iegādājoties apavus pie mums, Jūs ietaupāt 22,08 €! Interneta veikalā shopeu.ecco.com šie apavi maksā 84.90 €84.90 €, eccoshop.de piedavā cenu 74.95 €74.95 €, bet veikalā ebay.de šos apavus var iegādāties par 74.95 €74.95 €.
Neesat pārliecināti par izmēru? Iepazīstieties ar mūsu rekomendācijām vai izmantojiet ērtu apavu izmēra noteicēju!